fbpx

Aktualności

KITA XS wysokotemperaturowa pompa ciepła…

Wspólnie z firmą TEMPLARI wprowadzamy na polski rynek pompę ciepła KITA XS. To nieduże urządzenie pracująca na ekologicznym czynniku R290 (propan). 6,59kW dla A2/W35 i 5,54kW przy A-7/W35. Wysoka temperatura zasilania instalacji pokazuje, że jest to idealne rozwiązanie do współpracy z tradycyjnymi grzejnikami.

Dodatkowo jest bardzo cicha, ponieważ wentylator został umieszczony na górze jednostki, a parownik w kształcie litery V pozwala jej osiągać naprawdę wysoką efektywność.

KITA XS może być zamontowana przy samej ścianie dlatego, że wloty powietrza znajdują się z przodu i po obu bokach obudowy, a zabudowana pompa obiegowa ułatwia montaż. W Polsce będziemy ją pakietować razem z naszym THERMOBOXEM 200 lub 270 litrów.

KITA XS jest już możliwa do zamówienia!

 

Oficjalny dystrybutor marek:

Aktualności

29.04.2024

Grafik szkoleń technicznych, wiosna 2024

Centrum szkoleniowe: Kraków, ul. Chełmońskiego 116 Zapisy: techniczny@homecomfort.com.pl 1. Temat – Prawidłowy dobór i montaż powietrznych(...)

05.04.2024

Nowe produkty TEMPLARI

  Na przełomie czerwca i lipca wspólnie z firmą TEMPLARI wprowadzamy do naszej oferty dwie nowości. Propanowa KITA XS new, mała domowa pompa(...)

06.02.2024

Targi w Kielcach

Zapraszamy do Kielc… Na naszym stoisku będzie można zobaczyć pompy ciepła KITA AIR (powietrze/powietrze) służące do ogrzewania hal magazy(...)

05.01.2024

Gruntowa pompa ciepła o mocy 150kW…

Gruntowa pompa ciepła o mocy 150kW…   W naszej ofercie znajdą Państwo gruntowe pompy ciepła dużych mocy Clausius DOUBLE STRONG 100 i 150kW(...)

Zapisz się do Newslettera

Dzięki subskrybcji zyskujesz:

Nowości technologiczne:

Bądź na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami
w dziedzinie pomp ciepła i klimakonwektorów.

Doradztwo ekspertów:

Skorzystaj z porad ekspertów w zakresie wyboru, instalacji
i konserwacji urządzeń, aby zapewnić sobie maksymalną
wydajność i komfort.

Adres:
HC GROUP
Biuro Handlowe i Centrum Szkoleniowe:
31-348 Kraków,
ul. Chełmońskiego 116


HC GROUP Sp. z o.o. 2024 Wszelkie prawa zastrzeżone Projekt & wykonanie Strony www Katowice