fbpx

Aktualności

Gruntowa pompa ciepła o mocy 150kW…

 

W naszej ofercie znajdą Państwo gruntowe pompy ciepła dużych mocy Clausius DOUBLE STRONG 100 i 150kW oparte o dwa niezależne układy termodynamiczne. Urządzenia te mogą być łączone w kaskady do 6 jednostek co oznacza, że maksymalna moc jednej kaskady to nawet 900kW. Mogą one pracować również w trybie chłodzenia oraz posiadają dodatkowe króćce dostarczające wyższy parametr w technologii gorącego gazu.

Regulator pompy ciepła STRONG DOUBLE może pracować stałotemperaturowo lub pogodowo i oprócz sterowania przygotowaniem CWU oraz technologią basenu, potrafi sterować 5-strefami za buforem. Podstawowym atutem tych urządzeń jest płynna modulacja mocy grzania lub chłodzenia na którą pozwala technologia inwerterowa realizowana za pomocą Copeland Inverter Technology. Zapraszamy do kontaktu techniczny@homecomfort.com.pl

 

 

 

 

Oficjalny dystrybutor marek:

Aktualności

29.04.2024

Grafik szkoleń technicznych, wiosna 2024

Centrum szkoleniowe: Kraków, ul. Chełmońskiego 116 Zapisy: techniczny@homecomfort.com.pl 1. Temat – Prawidłowy dobór i montaż powietrznych(...)

05.04.2024

Nowe produkty TEMPLARI

  Na przełomie czerwca i lipca wspólnie z firmą TEMPLARI wprowadzamy do naszej oferty dwie nowości. Propanowa KITA XS new, mała domowa pompa(...)

06.02.2024

Targi w Kielcach

Zapraszamy do Kielc… Na naszym stoisku będzie można zobaczyć pompy ciepła KITA AIR (powietrze/powietrze) służące do ogrzewania hal magazy(...)

05.01.2024

Nowe rozwiązanie dla hoteli…

Nowe rozwiązanie dla hoteli…   Nowa wersja klimakonwektora do zabudowy PS-UWLED, idealna do instalacji w hotelach, muzeach, biurach i budynkac(...)

Zapisz się do Newslettera

Dzięki subskrybcji zyskujesz:

Nowości technologiczne:

Bądź na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami
w dziedzinie pomp ciepła i klimakonwektorów.

Doradztwo ekspertów:

Skorzystaj z porad ekspertów w zakresie wyboru, instalacji
i konserwacji urządzeń, aby zapewnić sobie maksymalną
wydajność i komfort.

Adres:
HC GROUP
Biuro Handlowe i Centrum Szkoleniowe:
31-348 Kraków,
ul. Chełmońskiego 116


HC GROUP Sp. z o.o. 2024 Wszelkie prawa zastrzeżone Projekt & wykonanie Strony www Katowice