fbpx

Aktualności

Pompy ciepła do hal i magazynów…

W naszej ofercie jest już dostępna pompa ciepła powietrze-powietrze o mocy 45kW pracująca na czynniku R32. To urządzenie idealnie nadające się do ogrzewania hal produkcyjnych i magazynów, a także sklepów wielkopowierzchniowych. Dostępne w dwóch wersjach; z tradycyjną jednostką nadmuchową (nagrzewnicą) i kanałową jednostką wewnętrzną.

To rozwiązanie jest wyraźnie tańsze inwestycyjnie od systemów VRF i tradycyjnych rozwiązań wodnych. Dodatkowym argumentem jest też bardzo szybki montaż który nie wyłącza pomieszczeń z użytkowania na czas montażu. Pompa ciepła KITA AIR to urządzenie grzewczo/chłodzące.

Polecamy to rozwiązanie ponieważ to się po prostu opłaca tak dla budynków nowych jak i modernizowanych. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem technicznym który pomoże dobrać najlepsze rozwiązanie. techniczny@homecomfort.com.pl

 

 

 

Oficjalny dystrybutor marek:

Aktualności

29.04.2024

Grafik szkoleń technicznych, wiosna 2024

Centrum szkoleniowe: Kraków, ul. Chełmońskiego 116 Zapisy: techniczny@homecomfort.com.pl 1. Temat – Prawidłowy dobór i montaż powietrznych(...)

05.04.2024

Nowe produkty TEMPLARI

  Na przełomie czerwca i lipca wspólnie z firmą TEMPLARI wprowadzamy do naszej oferty dwie nowości. Propanowa KITA XS new, mała domowa pompa(...)

06.02.2024

Targi w Kielcach

Zapraszamy do Kielc… Na naszym stoisku będzie można zobaczyć pompy ciepła KITA AIR (powietrze/powietrze) służące do ogrzewania hal magazy(...)

05.01.2024

Gruntowa pompa ciepła o mocy 150kW…

Gruntowa pompa ciepła o mocy 150kW…   W naszej ofercie znajdą Państwo gruntowe pompy ciepła dużych mocy Clausius DOUBLE STRONG 100 i 150kW(...)

Zapisz się do Newslettera

Dzięki subskrybcji zyskujesz:

Nowości technologiczne:

Bądź na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami
w dziedzinie pomp ciepła i klimakonwektorów.

Doradztwo ekspertów:

Skorzystaj z porad ekspertów w zakresie wyboru, instalacji
i konserwacji urządzeń, aby zapewnić sobie maksymalną
wydajność i komfort.

Adres:
HC GROUP
Biuro Handlowe i Centrum Szkoleniowe:
31-348 Kraków,
ul. Chełmońskiego 116


HC GROUP Sp. z o.o. 2024 Wszelkie prawa zastrzeżone Projekt & wykonanie Strony www Katowice