fbpx

Aktualności

Propan (R290) jako czynnik chłodniczy w układach termodynamicznych pomp ciepła

Propan (R290) jako czynnik chłodniczy w układach termodynamicznych pomp ciepła wydaje się być bardzo sensownym rozwiązaniem, szczególnie w budynkach modernizowanych lub takich w których odbiornikami ciepła są tradycyjne grzejniki ponieważ umożliwia przygotowanie wody grzewczej o wysokiej temperaturze.

Włoska firma TEMPLARI już w połowie zeszłego roku wprowadziła do swojej oferty pompy ciepła pracujące na tym czynniku. Urządzenia są dostępne w mocach od siedmiu do czterdziestu kilowatów i posiadają europejski znak jakości HP Keymark. To prawdopodobnie najszersza oferta propanowych pomp ciepła na europejskim rynku.

Firma Templari została założona w 2006 roku przez Gianlucę i Massimo Masiero. Bijącym sercem firmy, zwieńczeniem pasji i umiejętności zawodowych obu braci, jest dział badawczo-rozwojowy, w którym powstają najnowocześniejsze produkty.

KITA XS, MP czy LP to jedyne w swoim rodzaju pompy ciepła, całkowicie przemyślane i zaprojektowane we Włoszech, ale dla klimatu zimnego… ponieważ największymi ich odbiorcami są Klienci w Szwajcarii, Austrii i Polsce.

Oficjalny dystrybutor marek:

Aktualności

17.07.2024

Templari KITA: Pompy ciepła z certyfikatem HP Keymark – Gwarancja jakości

Templari KITA: Pompy ciepła z certyfikatem HP Keymark – Gwarancja jakości Jak wybrać najlepszą pompę ciepła? Zwróć uwagę na certyfikaty jak(...)

28.06.2024

Kolejna zainstalowana i odpalona w Polsce kaskada pomp ciepła powietrze-woda KITA

Tym razem to 3 x 35kW pracujące na ogrzewanie ciepłej wody użytkowej. Urządzenia firmy TEMPLARI serii KITA R32 idealnie nadają się dla naszego, (...)

03.06.2024

Energia odnawialna w KOŚCIOŁACH

Kościoły są jednymi z najstarszych i najpiękniejszych budynków na świecie, ale są też nieefektywne w ogrzewaniu. Ich wiek, materiały z (...)

29.04.2024

Grafik szkoleń technicznych, wiosna 2024

Centrum szkoleniowe: Kraków, ul. Chełmońskiego 116 Zapisy: techniczny@homecomfort.com.pl 1. Temat – Prawidłowy dobór i montaż powietrznych(...)

Zapisz się do Newslettera

Dzięki subskrybcji zyskujesz:

Nowości technologiczne:

Bądź na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami
w dziedzinie pomp ciepła i klimakonwektorów.

Doradztwo ekspertów:

Skorzystaj z porad ekspertów w zakresie wyboru, instalacji
i konserwacji urządzeń, aby zapewnić sobie maksymalną
wydajność i komfort.

Adres:
HC GROUP
Biuro Handlowe i Centrum Szkoleniowe:
31-348 Kraków,
ul. Chełmońskiego 116


HC GROUP Sp. z o.o. 2024 Wszelkie prawa zastrzeżone Projekt & wykonanie Strony www Katowice