fbpx

Aktualności

Kolejna zainstalowana i odpalona w Polsce kaskada pomp ciepła powietrze-woda KITA

Tym razem to 3 x 35kW pracujące na ogrzewanie ciepłej wody użytkowej. Urządzenia firmy TEMPLARI serii KITA R32 idealnie nadają się dla naszego, polskiego klimatu ponieważ są to urządzenia z wtryskiem pary SMART VAPOUR INJECTION.

Potrafią one pracować z wysoką temperaturą zasilania instalacji nawet przy temperaturach zewnętrznych poniżej -20 stopni. Nowy, dotykowy regulator kaskadowy MULTIKITA pozwala łączyć w jedną kaskadę do sześciu jednostek co przy największych pompach ciepła z tego typoszeregu daje nam 292kW. Duży parownik z rozstawem lamel 2,5 mm to szybkie i sprawne odszranianie.

Pompy ciepła KITA są w naszym kraju instalowane od 2015 roku i jeśli montaż wykonuje Autoryzowany Instalator to możemy być pewni, że będą one pracować prawidłowo przez wiele lat. Zawsze warto zwracać uwagę na to żeby wybierać firmę instalacyjną z doświadczeniem i autoryzacją Producenta.

Firma TEMPLARI produkuje również pompy ciepła pracujące na czynniku R290 (do 40kW) które również świetnie nadają się do pracy kaskadowej. Dodatkowo w ofercie firmy TEMPLARI możemy znaleźć urządzenia w wersji powietrze- powietrze przeznaczone do ogrzewania i chłodzenie hal produkcyjnych lub magazynów.

Zapraszamy do współpracy.

Oficjalny dystrybutor marek:

Aktualności

17.07.2024

Templari KITA: Pompy ciepła z certyfikatem HP Keymark – Gwarancja jakości

Templari KITA: Pompy ciepła z certyfikatem HP Keymark – Gwarancja jakości Jak wybrać najlepszą pompę ciepła? Zwróć uwagę na certyfikaty jak(...)

24.06.2024

Propan (R290) jako czynnik chłodniczy w układach termodynamicznych pomp ciepła

Propan (R290) jako czynnik chłodniczy w układach termodynamicznych pomp ciepła wydaje się być bardzo sensownym rozwiązaniem, szczególnie w budy(...)

03.06.2024

Energia odnawialna w KOŚCIOŁACH

Kościoły są jednymi z najstarszych i najpiękniejszych budynków na świecie, ale są też nieefektywne w ogrzewaniu. Ich wiek, materiały z (...)

29.04.2024

Grafik szkoleń technicznych, wiosna 2024

Centrum szkoleniowe: Kraków, ul. Chełmońskiego 116 Zapisy: techniczny@homecomfort.com.pl 1. Temat – Prawidłowy dobór i montaż powietrznych(...)

Zapisz się do Newslettera

Dzięki subskrybcji zyskujesz:

Nowości technologiczne:

Bądź na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami
w dziedzinie pomp ciepła i klimakonwektorów.

Doradztwo ekspertów:

Skorzystaj z porad ekspertów w zakresie wyboru, instalacji
i konserwacji urządzeń, aby zapewnić sobie maksymalną
wydajność i komfort.

Adres:
HC GROUP
Biuro Handlowe i Centrum Szkoleniowe:
31-348 Kraków,
ul. Chełmońskiego 116


HC GROUP Sp. z o.o. 2024 Wszelkie prawa zastrzeżone Projekt & wykonanie Strony www Katowice