fbpx

Home Comfort

Oficjalny dystrybutor marek:

 

VATRA to polski producent pomp ciepła działający na rynku od 1998 roku. VATRA S.A. jest spółką córką WSK Kraków (wcześniej PZL Kraków). Opracowuje kompletne systemy ogrzewania i klimatyzowania z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii. Systemy oparte na pompach ciepła Vatra od wielu lat bezawaryjnie pracują w instalacjach na terenie całej Polski oraz Europy. Kwalifikacje pracowników i współpracowników są stale podnoszone. Szkolenia, kursy, współpraca z uczelniami i firmami branżowymi, zapewniają utrzymanie wysokich standardów pracy oraz dostęp do najnowszych technologii i materiałów.

 

 

PST Clima, włoski producent szerokiej gamy klimakonwektorów. Szybko rozwijająca się firma która projektuje i produkuje urządzenia hydrauliczne do zastosowań domowych i przemysłowych, zarówno dla systemów chłodzenia, jak i ogrzewania. Rozwiązania 2 i 4-rurowe, z silnikami AC lub EC pozwalają na zastosowanie w każdej instalacji. Podstawowe wartości firmy PST Clima opierają się na doskonałym stosunku jakości do ceny urządzeń wyprodukowanych we Włoszech z precyzją i kompetencją oraz zawsze z najwyższym szacunkiem dla środowiska, a także na niezawodności i profesjonalizmie wobec naszych partnerów.

Siłą firmy jest elastyczność w oferowaniu niestandardowych rozwiązań, a także prawdziwa wola budowania silnych i długotrwałych relacji opartych na wzajemnym zaufaniu.

 

 

CLAUSIUS hiszpańska marka produkująca gruntowe pompy ciepła. Dzięki technologii inwerterowej urządzenia CLAUSIUS osiągają najwyższy współczynnik COP już od 2015 roku. Zespół tworzą głównie wysoko wykwalifikowani inżynierowie, absolwenci Uniwersytetu Vigo. Celem Clausiusa jest poszukiwanie i analiza nowych technologii i produktów pojawiających się na rynku, związanych z systemami energii odnawialnej, ogrzewaniem, HVAC i chłodnictwem, aby oferować produkty najnowocześniejsze i o najlepszej jakości technologicznej.Clausius ma również możliwość przeprowadzania dla innych firm lub podmiotów ocen i porównań różnych technologii, sprzętu i produktów w drodze testów laboratoryjnych przeprowadzanych przez uniwersyteckie grupy badawcze.

 

 

TEMPLARI to włoska firma produkująca powietrzne pompy ciepła zaprojektowane specjalnie dla klimatu zimnego. Została założona w 2006 roku przez Gianlucę i Massimo Masiero. Bijącym sercem firmy, zwieńczeniem pasji i umiejętności zawodowych obu braci, jest dział badawczo-rozwojowy, w którym powstają najnowocześniejsze produkty, takie jak KITA, innowacyjna, jedyna w swoim rodzaju pompa ciepła, całkowicie przemyślana i zaprojektowana we Włoszech.

Dzień po dniu Templari inwestuje ogromne zasoby, umiejętności i profesjonalną wiedzę, aby zapewnić ciągłą ewolucję wydajności swojego asortymentu, wdrażając nowe rozwiązania i funkcje, dzięki którym pompy ciepła KITA stają się coraz bardziej wydajne i ekologiczne, w celu zaspokojenia potrzeb możliwie najszerszego zakresu wymagań klientów.

 

Oficjalny dystrybutor marek:

Aktualności

29.04.2024

Grafik szkoleń technicznych, wiosna 2024

Centrum szkoleniowe: Kraków, ul. Chełmońskiego 116 Zapisy: techniczny@homecomfort.com.pl 1. Temat – Prawidłowy dobór i montaż powietrznych(...)

05.04.2024

Nowe produkty TEMPLARI

  Na przełomie czerwca i lipca wspólnie z firmą TEMPLARI wprowadzamy do naszej oferty dwie nowości. Propanowa KITA XS new, mała domowa pompa(...)

06.02.2024

Targi w Kielcach

Zapraszamy do Kielc… Na naszym stoisku będzie można zobaczyć pompy ciepła KITA AIR (powietrze/powietrze) służące do ogrzewania hal magazy(...)

05.01.2024

Gruntowa pompa ciepła o mocy 150kW…

Gruntowa pompa ciepła o mocy 150kW…   W naszej ofercie znajdą Państwo gruntowe pompy ciepła dużych mocy Clausius DOUBLE STRONG 100 i 150kW(...)

Zapisz się do Newslettera

Dzięki subskrybcji zyskujesz:

Nowości technologiczne:

Bądź na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami
w dziedzinie pomp ciepła i klimakonwektorów.

Doradztwo ekspertów:

Skorzystaj z porad ekspertów w zakresie wyboru, instalacji
i konserwacji urządzeń, aby zapewnić sobie maksymalną
wydajność i komfort.

Adres:
HC GROUP
Biuro Handlowe i Centrum Szkoleniowe:
31-348 Kraków,
ul. Chełmońskiego 116


HC GROUP Sp. z o.o. 2024 Wszelkie prawa zastrzeżone Projekt & wykonanie Strony www Katowice