fbpx

Home Comfort

dowiedz się więcej...

Firma HC GROUP jest dystrybutorem w Polsce czterech wiodących europejskich marek: VATRA, PST Clima, TEMPLARI i CLAUSIUS. Oferujemy pełną gamę pomp ciepła glikol-woda/ powietrze-woda oraz klimakonwektory. HC Group to także serwis fabryczny oferowanych produktów. Naszą misją jest dostarczanie polskim klientom produktów wysokiej jakości. W tym celu kontrolujemy cały łańcuch dostaw oraz organizujemy szkolenia techniczne dla projektantów i instalatorów.

Zatrudniamy pracowników wywodzących się z wiodących krakowskich uczelni technicznych. Założyciele firmy posiadają kilkudziesięcioletnie doświadczenie w produkcji, dystrybucji i serwisie pomp ciepła. Nasza wiedza umożliwi Państwu wybór najbardziej zaawansowanych rozwiązań, które zapewnią wysoki komfort termiczny.

Dobieramy urządzenia, przygotowujemy indywidualne rozwiązania po to, by Instalator i Klient Końcowy byli bezpieczni, a instalacje oparte na naszych urządzeniach pracowały ekonomicznie. Pompy ciepła, thermoboxy, zbiorniki i klimakonwektory które oferujemy są montowane przez Autoryzowanych Instalatorów których szkolimy w naszym krakowskim centrum serwisowym.

Gwarancja Producenta jest realizowana przez HC GROUP Sp. z o.o , serwis na terenie całego Kraju przez HC-Service Team. Raporty z badań w wiedeńskim Instytucie AIT, laboratorium Uniwersytetu w Vigo, czy HP Keymark potwierdzają najwyższą jakość proponowanych przez nas urządzeń

Oficjalny dystrybutor marek:

Aktualności

29.04.2024

Grafik szkoleń technicznych, wiosna 2024

Centrum szkoleniowe: Kraków, ul. Chełmońskiego 116 Zapisy: techniczny@homecomfort.com.pl 1. Temat – Prawidłowy dobór i montaż powietrznych(...)

05.04.2024

Nowe produkty TEMPLARI

  Na przełomie czerwca i lipca wspólnie z firmą TEMPLARI wprowadzamy do naszej oferty dwie nowości. Propanowa KITA XS new, mała domowa pompa(...)

06.02.2024

Targi w Kielcach

Zapraszamy do Kielc… Na naszym stoisku będzie można zobaczyć pompy ciepła KITA AIR (powietrze/powietrze) służące do ogrzewania hal magazy(...)

05.01.2024

Gruntowa pompa ciepła o mocy 150kW…

Gruntowa pompa ciepła o mocy 150kW…   W naszej ofercie znajdą Państwo gruntowe pompy ciepła dużych mocy Clausius DOUBLE STRONG 100 i 150kW(...)

Zapisz się do Newslettera

Dzięki subskrybcji zyskujesz:

Nowości technologiczne:

Bądź na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami
w dziedzinie pomp ciepła i klimakonwektorów.

Doradztwo ekspertów:

Skorzystaj z porad ekspertów w zakresie wyboru, instalacji
i konserwacji urządzeń, aby zapewnić sobie maksymalną
wydajność i komfort.

Adres:
HC GROUP
Biuro Handlowe i Centrum Szkoleniowe:
31-348 Kraków,
ul. Chełmońskiego 116


HC GROUP Sp. z o.o. 2024 Wszelkie prawa zastrzeżone Projekt & wykonanie Strony www Katowice